Pracownia

Marta Koniczuk

Marta Koniczuk, absolwentka Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom architektoniczny z aneksem ze scenografii w 2010 roku, wyróżniony w wielu konkursach. Asystentka w Pracowni Podstaw Projektowania Architektury, na ASP w Gdańsku.
Oprócz licznych realizacji projektów wnętrz, czynnie pracuje jako scenograf teatralny i filmowy.

Aby zrozumieć klienta, potrzebne jest uważne i indywidualne podejście. Kluczem do dobrego projektu, będącego sumą oczekiwań klienta i artystycznej wizji architekta, jest spotkanie na płaszczyźnie potrzeb, marzeń i wartości. Te priorytety sprawiają, że przestrzenie, które projektuję, są nie tylko zaskakujące i funkcjonalne, ale przede wszystkim idealnie zgrane z oczekiwaniami ich użytkowników.

Niezależnie od skali projektu, zawsze dbam o oryginalne i kreatywne rozwiązania. Istotą mojej pracy jest profesjonalizm i dbałość o każdy element, na wszystkich etapach realizacji. W ten sam sposób podchodzę i do awangardowych czy minimalistycznych wnętrz, i do pełnych detalu wnętrz klasycznych. Dzięki takiemu podejściu, zrealizowane projekty zarówno dużych przestrzeni publicznych, apartamentów, domów prywatnych, jak i małych mieszkań, to powód do dumy.

Projektuję również meble na indywidualne zamówienie. Proponuję projekty kompleksowe, działając od projektu koncepcyjnego, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski nad inwestycją oraz pomoc w zamawianiu materiałów i dostawach na miejsce inwestycji.
Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami i wykonawcami z różnych branż.

Trójmiasto nie ogranicza mnie w działaniu w skali całego kraju, a także świata. Pracownia nie boi się nowych wyzwań. Zapraszam do współpracy.